Apie mus

Apie Mus

UAB „ MV System“ Lietuvoje specializuojasi pramoninių objektų bei visuomeninių pastatų statybinių medžiagų tiekimo srityje ir siūlo Arclad trapecinio pakloto profilius, bei platų daugiasluoksnių („sandwich“ tipo) plokščių asortimentą.

Sukaupta solidi profesinė patirtis bei siūlomos kokybiškos medžiagos suteikia puikias galimybes plėsti veiklą ir pelnyti klientų pasitikėjimą. Partnerių diegiamos naujausios technologijos gamybos procese skatina tobulėti ir leidžia pasiūlyti užsakovams platų teikiamų medžiagų asortimentą.

UAB “MV System” yra oficialus atstovas Lenkijos gamyklos Izopanel Lietuvoje.
Mūsų tikslas – tapti aukčiausio lygio paslaugų kompanija, perprantanti Jūsų poreikius anksčiau, nei Jūs juos įvardinate. Stengiamės, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės, pažangiausias, jo poreikius labiausiai tenkinančias paslaugas ir produktus. Tuo pačiu siekiame, kad klientas jaustųsi išskirtinis ir pasitikėtų mumis, suteikdami nuolatinį bei kokybišką aptarnavimą.

MVsystem iškaba

UAB „MV SYSTEM“ siūlo

  • Sienines „sandwich“ tipo plokštes su putų poliuretano ir akmens vatos užpildu – Peržiūrėti
  • Stogines „sandwich“ tipo plokštes su putų poliuretano ir akmens vatos užpildu – Peržiūrėti
  • „Sandwich“ tipo plokštes su putų poliuretano užpildu šaldymo kameroms – Peržiūrėti
  • Profiliuotas konstrukcinis paklotas stogui – Peržiūrėti
  • Profiliuota skarda sienoms ir stogams – Peržiūrėti

Turėdama techninį projektą ar žinodama tikslius objekto parametrus (pastato paskirtį ir dydį, gaisrinius ir šiluminius reikalavimus) mūsų kvalifikuota ir patyrusi komanda parinks tinkamas medžiagas ir tiksliai apskaičiuos reikalingą medžiagų ir komplektuojančių detalių kiekį.