Profiliuoto plieno paklotai

Profiliuoto plieno stogą laikantys paklotai

Laikantysis profiliuoto plieno paklotas – vienas iš labiausiai naudojamų ir technologiškai sudėtingiausių stogo įrengimo etapų. MV SYSTEM laikančiųjų paklotų montavimo technologija yra lengvai įsisavinama ir montavimo metu nereikalauja naudoti matavimo prietaisų ant stogo.

Laikantieji profiliuoto plieno paklotai tapo svarbiu elementu įrengiant gamybinių ir sandėliavimo pastatų sto­gus. Šiuolaikinėje statyboje, kai masiškai naudojami lengvi metalo karkasai (santvaros, rėmai, arkos ir kt.) plačiai pri­taikomi profiliuoto plieno laikantieji paklotai, kurie dėka jų funkcionalumo ir konstrukcinių savybių, vienu metu tarnauja kaip laikančioji stogo konstrukcija ir estetinės išvaizdos atitvara (lubos).

Profiliuoto plieno paklotai tradiciškai naudoja­mi perdengti sutapdintus stogus ir sienas. Šiuolaikinėse konstrukcinėse sistemose profiliuoto plieno paklotus naudoja pastato standžio ir stabilumo didinimui arba įjungia į bendrą darbą su metalinio karkaso elementais, laikančioms me­talo konstrukcijoms, joms perduoda ir paskirsto apkrovas.

Sto­go pakloto įrengimas nuo kitų konstrukcijų skiriasi savo lengvumu ir mažomis laiko sąnaudomis, o transportavimas ir pačių lapų montavimas pakankamai paprastas ir pigiai kainuojantis. Lyginant su stogais iš gelžbetoninių konstrukcijų paklotas iš profiliuoto plieno išsiskiria savo svorio ir laikomosios galios santykiu, kas užtikrina plieno sąnaudų sumaži­nimą metalo karkaso elementuose, įtakoja pastato pamatų dydį ir ženkliai sumažina galutinę statomo pastato kainą.

 

Paklotų padengimo medžiagos

Paklotai gaminami iš šaltai valcuotų plieno lakštų kurių paviršius būna cinkuotas, dengtas poliesteriu, plasti-zoliu, Hairexcel-iu arba HAIRULTRA-HAIRPLUS. Cinkuota danga gali būti papildomai dažyta.

HAIRULTRA-HAIRPLUS danga atspari korozijai, klimato ir aplinkos poveikiui. Ši danga naudojama tokios pa­skirties pastatuose kaip automobilių plovyklos, fermos, trąšų saugyklos taip pat pastatuose, kur numatyta agresyvi cheminė aplinka. POLIESTERIO danga skirta tiek pastatų vidiniams, tiek ir išoriniams paviršiams. Ji labai patvari ir atspari me­chaniniams įbrėžimams.

Profiliuoto pakloto tipai

Profiliuoto pakloto montavimas

Laikančio profiliuoto pakloto montavimo instrukcijoje pateikiame informacija apie:

  • Pakloto parinkimas ir komponavimas
  • Leistinos paklotų nuokrypos
  • Paklotų sujungimo būdai (užlaidos)
  • Transportavimas ir sandėliavimas
  • Pasiruošimas montavimui
  • Montavimas
Shopping Basket